Jdi na obsah Jdi na menu
 


!!!Doprava dětí na tábor!!!

ORGANIZACE PŘEPRAVY NA LETOŠNÍ TÁBOR 2017

Přeprava dětí přijatých na letošní tábor i zpět je zajištěna autobusem, který pojede z Čáslavi přes Pardubice do Mladkova. Kufry, batohy, spací pytle a podobná objemná zavazadla budou na tábor (i zpět) přepravena nákladním vozem. Cesta bude trvat zhruba dvě hodiny, děti vystačí s batůžkem, menší svačinou a pitím (běžná strava a pitný režim na táboře jsou zajištěny již od neděle po příjezdu), nedávejte tedy dětem na cestu přebytečné věci.

ALTERNATIVNÍ ZPŮSOB DOPRAVY je možný ve vlastní režii tzn. dítě nám můžete přivézt osobně na tábor. V takovém připadě potřebujeme pouze informaci, že bude dítě dopravováno jiným, než výše uvedeným, způsobem a to nejpozději tři dny před odjezdem. Tj. do 29.6.2017.

Vedoucí přepravy: Gábina KOSÍKOVÁ

Převzetí dokumentace za zdravotníky: Miroslav BÖNSCH (prosíme svědomitě odevzdat vše uvedené v dokumentaci pro rodiče)

Nástupní místo v Čáslavi:

Parkoviště u městské nemocnice. Datum a čas setkání je 2.7.2017 ve 12:30

caslav.jpg

 

Po naložení zavazadel na nákladní vozidlo a nastoupení všech dětí jedoucích z Čáslavi, bude autobus pokračovat směrem do Pardubic, kde zastaví na parkovišti AHNM (původní VUSS vedle VaK, bude zajištěna otevřená brána a zvednutá závora). Předpokládaný čas příjezdu je 13:15. Jakmile budeme všichni, vyrazí autobus směrem do Mladkova.

pardubice.jpg

 

Čas příjezdu z tábora v neděli 16.7.2017 bude přibližně mezi 14:30 - 15:00 do Pardubic a 15:30 - 16:00 do Čáslavi.

Nákladní vozidlo bude přistaveno opět na nástupních místech v Pardubicích a Čáslavi viz. mapka výše.

Svačina na cestu bude i v neděli zajištěna.

Stejně jako při přepravě na tábor je možnost alternativní přepravy z tábora, v takovém připadě prosíme o nahlášení nejlépe v den odjezdu na tábor. Nezapomeňte, že pokud bude dítě vyzvedávat někdo jiný než rodiče, potřebujeme vyplnit v dokumentaci iniciály přebírajícího, jinak dítě nemůžeme předat! (př. prarodiče, sourozenci, nevlastní rodiče,...)


V případě nejasností prosím použijte kontaktní informace:

Michal ŠAŠMA -  alcatel 375 014, mobil 602 585 061

František RÁZEK -  mobil 776 056 888

Petr MACH - mobil 734 523 100 e-mail: mach.petr@gmail.com