Jdi na obsah Jdi na menu
 


přeprava dětí - 2015

Organizace přepravy NA TÁBOR

 

Přeprava dětí přijatých na letošní tábor i zpět je zajištěna železniční dopravou. Kufry, batohy, spací pytle a podobná objemná zavazadla budou na tábor (i zpět) přepravena nákladním vozem z Pardubic od vlakového nádraží, není tedy potřeba nic převážet nikam daleko. Cesta vlakem bude trvat zhruba dvě hodiny, děti vystačí s batůžkem, menší svačinou a pitím (běžná strava a pitný režim na táboře jsou zajištěny již od neděle po příjezdu), nedávejte tedy dětem na cestu přebytečné věci. Z vlakové stanice v Mladkově půjdeme klidnou vycházkovou chůzí zhruba 30 minut pěšky, počítejte tedy s vhodnou obuví a ošacením již na cestu.

 

- termín setkání (předání dětí na tábor): 28.6.2015

- čas setkání (prosíme svědomitě dodržet): 12:30

- místo setkání: PARKOVIŠTĚ ZA LIHOVAREM V PARDUBICÍCH -MAPKA-

 

Na místě setkání lze bez poplatku zaparkovat. Soustředit se budeme kolem vojenské Tatry T810, kde bude i vedoucí dopravy (a zároveň jedna ze zdravotnic) paní Hanka Kozderková, v příspěvku Naši členové je možné vidět, ke komu se máte hlásit. Ještě jednou připomínáme, zkontrolujte prosím veškerou dokumentaci (léky apod.), kterou je nutné právě Hance odevzdat při předávání dítěte! Dokumentace je vypsaná v příspěvku dokument. pro rodiče - 2015. Prosíme přítomné rodiče o pomoc při nakládání zavazadel. Jakmile budeme všichni přítomni, budou naložena zavazadla a odevzdána dokumentace, zahájíme přesun na nástupiště, kam pochopitelně rodičové mohou jít dětem zamávat také. Přesun si již bude koordinovat Hanka s dalšími dospěláky z tábora, avšak vzhledem k přecházení komunikace před nádražím zajisté ocení případnou pomoc přítomných rodičů.

ALTERNATIVNÍ ZPŮSOB DOPRAVY je možný ve vlastní režii tzn. dítě nám můžete přivézt osobně na tábor. V takovém připadě potřebujeme pouze informaci, že bude dítě dopravováno jiným, než výše uvedeným, způsobem a to nejpozději deset dní před odjezdem. Tj. do 18.6.2014

 

Organizace přepravy Z TÁBORA

- příjezd vlaku ze směru Mladkov je 12.7.2015 v 14:54

- děti přivedeme za doprovodu dospělých na parkoviště za lihovarem v Pardubicích viz. mapka výše

- nákladní vozidlo bude přistaveno opět v areálu za lihovarem v Pardubicích viz mapka výše

- svačina na cestu bude i v neděli zajištěna

- stejně jako při přepravě na tábor je možnost alternativní přepravy z tábora, v takovém připadě prosíme o nahlášení nejlépe v den odjezdu na tábor. Nezapomeňte, že pokud bude dítě vyzvedávat někdo jiný než rodiče, potřebujeme vyplnit v dokumentaci iniciály přebírajícího, jinak dítě nemůžeme předat! (př. prarodiče, sourozenci, nevlastní rodiče,...)

 

V případě nejasností prosím použijte kontaktní informace:

Michal ŠAŠMA -  alcatel 375 014, mobil 602 585 061

František RÁZEK -  mobil 776 056 888, služební 724 849 360

Petr MACH - mobil 734 523 100 e-mail: mach.petr@gmail.com